Noc Bibliotek 2019

5 października br. odbyła się V edycja Nocy Bibliotek pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”. Do tej ogólnopolskiej akcji przyłączyła się po raz drugi koźmińska Biblioteka Publiczna.

Od godziny 18 do 23 dzieci bawiły się przy kalamburach związanych z tytułami i bohaterami książek, tworzeniu własnej gry planszowej oraz śpiewaniu ulubionych piosenek w wersji karaoke.  Parę minut po 19.00 miała miejsce  transmisja na żywo online z inauguracji Nocy Bibliotek w Warszawie, którą prowadzili Joanna Kołaczkowska i Dariusz Kamys z kabaretu Hrabi oraz aktor Jarosław Boberek. W naszej bibliotece młodzi uczestnicy mieli okazję wpisać się do Księgi Pamiątkowej a na zakończenie imprezy otrzymali drobne upominki.