Dzień Seniora

Jak co roku, w listopadzie obchodzimy Dzień Seniora. 27.11.2017 w koźmińskiej bibliotece spotkali się seniorzy z Klubu Seniora działającego w Koźminie Wlkp.

Kierownik biblioteki Elżbieta Rychlik powitała przybyłych gości w nowym budynku Biblioteki Miasta i Gminy i wraz z pracownikami złożyła życzenia miłym nestorom.

Następnie przy kawie i słodkim poczęstunku wszyscy wspólnie śpiewali znane i lubiane piosenki biesiadne od „Szła dzieweczka” ,przez „Hej sokoły”, po „Upływa szybko życie”. Były tez wiersze napisane przez twórców 50+ a odczytane przez panie bibliotekarki.

Choć na oknem jesienna szaruga, atmosfera spotkania była gorąca i przesympatyczna.

Na koniec imprezy panie Renata Łąkowska i Anna Parużyńska, prowadzące koźmiński klub seniora, podziękowały za zaproszenie ich podopiecznych i życzyły owocnej oraz satysfakcjonującej pracy w nowej siedzibie biblioteki