MINECRAFT EDUCATION EDITION WARSZTATY EDUKACYJNE

Zajęcia rozwijają kreatywność, logiczne myślenie i umiejętności społeczne, a także dają okazję do zdrowej rywalizacji między uczestnikami, a to wszystko w oparciu o specjalną, edukacyjną wersję znanej i lubianej gry.

PROGRAMOWANIE POPRZEZ ZABAWĘ Gra minecraft jest idealnym narzędziem edukacyjnym do wdrażania dzieci w świat programowania. W ciekawy i bliski im sposób nabywają umiejętności programowania w języku JavaScript oraz scratch oraz łączą wiedzę z przedmiotów szkolnych w praktyce.

HISTORIA CHEMIR SZTUKA BIOLOGIN MATEMATYKA GRAJ I ODKRYWAJ!

ZAPISY PRZEZ SMS Uczestnicy zajęć zwiedzają trójwymiarowe repliki historycznych miejsc w skali 1:1, gdzie toczą daną rozgrywkę. Ponadto w czasie warsztatów poznają tematykę dotycząca środowiska naturalnego, a także budowy sprzętu multimedialnego, jak i wiele, wiele więcej! ok W treści wyślij miasto, imię i nazwisko oraz adres email na nr: 537 820 920 OŚRODEK KULTURY Koźmin Wielkopolski dobre warsztaty Ośrodek Kultury Ul. Floriańska 18a, 63-720 Koźmin Wielkopolski

Data 24.08.2021. 15.00-16.30. Cena 30zł Dla dzieci w wieku 7+