Koncert kolęd w wykonaniu Chóru im. Cz. Czypickiego i Koźmińskiej Orkiestry Dętej

13 stycznia 2024 / sobota godz. 16.30

Kościół pw. św. Stanisława Biskupa w Koźminie Wielkopolskim

OŚRODEK KULTURY W KOŹMINIE WELKOPOLSKIM ZAPRASZA DZIECI DO 6 LAT BAJKOWE KINO MALUCHA

11 i 25 LUTEGO 2024 NIEDZIELA GODZ. 12:15

KINO,,MIESZKO" UL. BORECKA 18 KOŹMIN WIELKOPOLSKI

MOMAKIN #BAJKIZPOLSKI Wstęp wolny!

OŚRODEK KULTURY W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM WZNAWIA CYKL NIEDZIELNYCH SEANSÓW W RAMACH: #BAJKIZPOLSKI

BAJKOWEGO. KINA MALUCHA DZIECI DO LAT 6

ZACZYNAMY OD 21 stycznia 2024 NIEDZIELA GODZ. 12:15 KINO,,MIESZKO❞ UL. BORECKA 18

OPISY FILMÓW KOŹMIN WIELKOPOLSKI:

Narty (seria WIERSZYKI DOMOWE) "Co robią narty w piwnicy, powiem wam w tajemnicy". Chłopiec z Tatą wyjeżdża na letnią wycieczkę rowerową, gdy tymczasem w piwnicy nudzą się dwie narty. Jedna rozpamiętuje wspaniałe zimowe szusy, druga śni o leniwym życiu poza miastem... w roli beztroskiej sztachety w wiejskim płocie. Tak się składa, że nasi bohaterowie przyjeżdżają w pobliżu...

ŚNIEŻNE WOJNY (seria MAMI FATALE) Nadchodzi zima. Bohaterowie radośnie bawią się w śniegu. Lepią bałwana, który magicznym sposobem (dzięki nieznanej roślinie, którą Prosię użyło zamiast zwyczajnej marchewki) - ożywa. Śniegowy bałwan bez ustanku ciska w bohaterów śnieżne kule. Ciekawe jak zasmakuje mu ostre gazpacho Mami Fatale?

ŚNIEŻYCA (seria ŻU BR POMPIK) Wszystkie żubry wróciły ze swoich wędrówek na żubrzą polanę, a temperatura znacząco spadła. To znak, że nadchodzi zima. Polinka, która nigdy jeszcze nie widziała zimy, zaczyna bać się tej nieznanej pory roku. Gdy w końcu spada pierwszy śnieg, tato Pomruk zaczyna uczyć córkę brykania w zaspach, zaś Pompik z mamą Poradą oglądają śnieżynki i tropią zwierzęta po śladach zostawionych na śniegu. Szybko okazuje się, że zima wcale nie jest taka zła

ZIMOWY SEN (seria PRZYTUL MNIE) Miś wybudza się ze snu w środku zimy i spędza czas na zabawie z nowym przyjacielem. Kiedy nadchodzi wiosna i zimowa drzemka się kończy, Tatuś nie może uwierzyć w historię synka.

ZIMA ZŁA (seria PRZYTUL MNIE) Miś spotyka inne zwierzątka, które doradzają mu, jak najlepiej przygotować się na nadchodzące, długie, zimowe miesiące.

MOMAKIN Wstęp wolny!